FAQ (Nejčastěji kladené dotazy)

Nakupování u Wooden Hero

Jaký dopravce mi zboží přiveze?

Nyní spolupracujeme s Českou poštou.

Kdy dostanu svůj balíček?

Pokud zvolíte platbu na dobírku nebo online kartou, běžíme na poštu v nejbližší otevírací době hned po vytvoření objednávky. Takže nejpozději do 3 dnů je u Vás.
Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, chvíli čekáme a na poštu běžíme ihned po připsání platby na náš účet. Takže od vytvoření objednávky je nejpozději do 6 dnů u Vás.

Platba u Wooden Hero

Jaké platební metody u Vás mohu využít?

Platit můžete bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.

Pokud nás chcete navštívit někde „offline“, je možnost platit kartou nebo samozřejmě hotově 🙂

Vrácení zboží a reklamace u Wooden Hero

Co když se zbožím nejsem spokojen, nebo se poškodí?

Pochopitelně se může stát, že si na brýle sami sednete, nebo si je zapůjčí Váš pes. Asi ne k nošení na očích, ale jako aport. V těchto a jim podobných případech si můžete samozřejmě objednat zboží nové.

V případě, že máte tu výjimečnou smůlu, a zboží je opravdu vadné, pak postupujte podle reklamačního řádu. Jsme lidé, tak se vždycky dohodneme, třeba na mailu marie@woodenhero.cz.

Služby a speciální nabídka nejen pro firmy.

Jak jde personalizovat zboží Wooden hero?

Pro firmy i jednotlivce je možné za příplatek zboží gravírovat, a to od jednoho kusu.

Kontaktujte nás pro individuální kalkulaci.

Co všechno lze gravírovat?

Logo, jméno, motto, datum i jednodušší obrázky, a tak. Nezáleží na tom, jestli jste firma, která chce své zaměstnance podarovat, nebo se s nimi vkusně rozloučit. Můžete být i partnerka, která chce jemně upozornit na čas výročí ….vždy je možné brýle, hodinky, záložky, spinnery opatřit originálním gravírováním a učinit je tak ještě jedinečnějšími.

Jaké podklady jsou potřeba k personalizaci zboží?

Text nebo obrázek, který chcete vygravírovat, napište nebo vložte do poznámky k objednávce. V případě komplikovanějších požadavků nás kontaktujte na telefonu 777 659 413 nebo na emailu marie@woodenhero.cz.

Místa, kde získáte Woodenhero.

Kde je možné si Woodenhero vyzkoušet?

Od září 2017 je možné dioptrické obruby osadit u odborného optika Martina Drahovzala:

MD optika,
Tylova 735
Kralupy nad Vltavou
278 01

Speciální zboží.

Má Woodenhero dřevěné obroučky i pro dioptrická skla?

Ano, V MD optika v Kralupech nad Vltavou je možné si nejen vyzkoušet, ale i nechat osadit dioptrická skla do dřevěných obrouček. Do některých typů brýlí je omezen počet dioptrií a ztenčení skel. Osazení dioptrickými skly v MD optik je samozřejmě se zárukou.

Obroučky jsou z kvalitního a tvrdého exotického dřeva, avšak neodbornou manipulací s jemným, byť kovovým šroubením, může dojít k závadě.

Hledáme ke spolupráci další poctivé machry optiky. Oceníme, když nám nám o nich dáte vědět. Originální design a vysoké užitné vlastnosti dřevěných brýlí Woodenhero vás nezklamou.

Woodenhero má hračky?

Dřevěná záložka do knihy potěší v různých motivech nejen malé čtenáře. Ale dřevěný spinner, to už je jiná liga. Máme rádi design a funkčnost zároveň. Spory o to, jestli je fidget spinner hračka nebo antistresová pomůcka, ani nechceme vyřešit. My máme prostě antistresovou hračku.

Antistres dřevěné kostky jsou další designovou pochoutkou Woodenhero týmu. Vzpomínáte na skládačku obrázků z 6ti dřevěných kostek pro mrňata? Doba je hravá, a tak nabízíme mnohem obtížnější variantu pro vás, dospěláky. Porazí vás děti?

Woodenhero má nože?

Nože Deejo dovážíme z Francie. Jedná se o designové a plně funkční rozkládací nožíky, které se hodí pro denní nošení v kabelce i v kapse saka. Využijete je jako všudypřítomné pomocníky, třeba do kuchyně na steaky.

Precizní zpracování, neotřelá grafika, tvrdá kvalitní dřeva, praktická velikost a  bezpečnostní pojistka činí z nožů Deejo vyšší třídu mezi řezátky věcí.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.